create a site for free
Mobirise


USŁUGI DODATKOWE

Kidlak to uniwerslane rozwiązanie dla każdej osoby zaangażowanej w życie placówki. Prowadzisz zajęcia dodatkowe, dostarczasz posiłki lub jesteś kierowcą autobusu przedszkolenego?

Kidlak jest właśnie dla Ciebie!

Mobirise

Automatyczne zamawianie posiłków
Codziennie wysyłasz SMS z zamówieniem do firmy cateringowej? Kidlak zrobi to za Ciebie! Na podstawie zgłoszonych przez rodziców nieobecności aplikacja sama obliczy ilość potrzebnych posiłków i złoży zamówienie w Twoim imieniu. 

Nowoczesna i prosta w użyciu rejestracja czasu
Bez konieczności wydawania rodzicom kart zbliżeniowych za które muszą płacić. Dzięki wykorzystaniu technologii NFC wystarczy, że rodzic zbliży swój smartphone do terminala podczas wejścia lub wyjścia. Pozostali opiekunowie dziecka otrzymają informację o tym, że dziecko opuściło przedszkole. 

Mobirise
Mobirise

Swobodne grupowanie dzieci
Prowadzisz lekcje j. angielskiego w przedszkolu? Kidlak umożliwi Ci bezpośredni kontakt z rodzicami. Z góry będziesz wiedzieć kto będzie obecny na Twoich zajęciach. Jesteś kierowcą autobusu przedszkolnego? Kidlak podpowie Ci, które dzieci należy odebrać a które są nieobecne.

ZGŁOŚ PLACÓWKĘ

Podczas rozmowy telefonicznej lub prezentacji on-line zostaną przedstawione wszystkie szczegóły funkcjonowania apliakcji.